MİSYONUMUZ

METAL FOREVER OLUŞUMU OLARAK BU BAŞLIK ALTINDA SİZ DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZİ BİLGİLENDİRMEK AMACI İLE YAYINLAR YAPMAKTAYIZ.HER ZAMAN KONUNUN ÜSTÜNE BASA BASA BELİRTTİĞİMİZ GİBİ METAL MÜZİK SİSTEMİN ŞEREFSİZ PİYONLARINDAN BİRİ DEĞİL, TAMAMEN SİSTEME KARŞI UYANMIŞ, BİLİNÇLİ BİR TOPLULUĞUN BAŞKALDIRI MÜZİĞİDİR.

ÖZÜNDE SİSTEME KARŞI GELMEK OLAN BİR MÜZİĞİN TÜRKİYE’DE YOZLAŞTIRILARAK SİZLERE SUNULMASINA TAMAMEN KARŞIYIZ. BİZ SİZLERİ SÜREKLİ MÜZİK YAYINLAYARAK BOŞLAYAN BİR OLUŞUM ASLA DEĞİLİZ VE BU GİBİ YAKLAŞIMLARA KÖKTEN KARŞIYIZ. SİZLERDENDE AYNI YAKLAŞIMI BEKLİYORUZ.

METAL FOREVER OLUŞUMU OLARAK TEK AMACIMIZ TÜRKİYE’DEKİ METAL MÜZİĞİN YILLARCA DAYATILARAK KALIPLAŞTIRILMIŞ DÜŞÜNCELERDEN VE BOŞVERİLMİŞLİKTEN KURTARILARAK ASIL “ASİL” AMACINA GERİ DÖNDÜRÜLMESİ YOLUNDA ÇALIŞMAKTIR Kİ BUNUN İÇİN EN MÜHİM HAREKET “EMEK” VEREN MÜZİSYENLERİMİZİN BİLİNÇLENDİRİLMESİDİR. BU YÜZDEN SİZE DAYATILAN İÇİ BOŞ KÜLTÜRLERİN VE YAŞAM TARZLARININ PEŞİNDEN KOŞMAK YERİNE KENDİ “ÖZ” VE “YÜCE” BAŞKALDIRIMIZI EN KISA ZAMANDA OLUŞTURMAK, YAPILAN YANLIŞLARIN ÜZERİNE KORKUSUZCA ATLAYIP, BUNLARI DİLE GETİRMEK, YANLIŞLARA KARŞI YENİ OLUŞUMLARLA TEPKİMİZİ KOYMAK ZORUNDAYIZ.

BELİRTMEMİZ GEREKEN ŞU Kİ METAL FOREVER HİÇBİR ZAMAN HERHANGİ BİR SİYASİ OLUŞUMUN PEŞİNDEN GİTMEMİŞTİR. ASIL “AMAÇ” OLARAK “POLİTİKA ÜSTÜ” BİR AKIL İLE “YÜKSEK AHLAKIN”, “YÜKSEK ŞUURUN” PEŞİNDE OLMUŞTUR.

BİZLERİ TAKİP EDEREK TÜRKİYE’DEKİ ROLLERİNİ ALAN HER TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞINA VE ÜLKEMİZDE KARDEŞÇE YAŞAMAYI ERDEM EDİNMİŞ HER VATANDAŞIMIZA DOSTLUK VE KARDEŞLİK ADINA İYİ GÜNLER DİLİYORUZ.

0
Paylaşım
0
About Burak Gazioğlu 95 Articles
Müzisyen ve aynı zamanda 2009 Metal Forever kuruluş tarihinden bu yana kendini Metal müziğe adamış bir insan.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*