SÜLFÜR ENSEMBLE ilk EP’sini yayınladı.

Radical Noise, Antisilence, UÇK Grind, Nitro grupları ile albümler yayınlayan, sayısız konser veren 4 ayrı müzisyenden kurulu SÜLFÜR ENSEMBLE ilk EP‘sini yayınladı. Gruba kısaca göz atacak olursak, Gitarda UÇK Grind’dan Levent Ersoy, davulda Radical Noise’dan Emre Şahin, basta Nitro’dan Burak Özgüney ve vokalde Antisilence’tan Erdem Çapar yer alıyor. SÜLFÜR ENSEMBLE‘ın ilk EP si 4 şarkıdan oluşuyor. Sırasıyla, I ‘Four Songs About Dystopia, Satan, Ghouls And Marilyn Monroe‘ olan ve 25 dakikaya yakın süren EP’de 3 İngilizce, 1 Türkçe şarkı yer alıyor.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri grup ile başbaşa bırakıyorum…

 

 

 

EP dijital olarak http://sulfurensemble.bandcamp.com adresinden satılırken, Avusturyalı Morbid Syndicate Records tarafından yayınlanan CD’sini  http://urun.gittigidiyor.com/muzik-plak-enstruman/sulfur-ensemble-1-four-songs-about-dystopia-234309227 adresi üzerinden ya da sulfurensemble@gmail.com adresinden grup ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

 

Grubu Takip etmek için;

http://www.facebook.com/sulfurensemble

http://www.twitter.com/sulfurensemble

http://www.sulfurensemble.com

 

0
Paylaşım
0
About onder tasdelen 13 Articles
Metal Müziği ve fotoğrafçılığı hayatının en önemli parçalarından biri haline getirmiş, boş zamanlarında beste çalışmaları yapan bir insan. instagram.com/metaonder

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*